Dinotec - perfekcyjna pielęgnacja wody
Dinotec Polska

Mapa strony

Dinotec Polska - prezentacja firmy
Jesteśmy firmą niemiecką specjalizującą się w produkcji wszelkich urządzeń służących do uzdatniania wody w basenach, wannach z hydromasażem, fontannach i oceanariach. Nasze 25-letnie doświadczenia szukania innowacyjnych rozwiązań technologicznych wykorzystywane w produkcji pełnego asortymentu urządzeń i środków chemicznych, stawiają nas w grupie najlepszych w świecie producentów urządzeń uzdatniających wodę od małych basenów prywatnych po wielkie kompleksy pływackie. Dzięki bardzo dużej różnorodności naszych produktów oraz doskonale wykształconej kadrze, jesteśmy w stanie zadowolić każdego klienta i wyposażyć jego basen zgodnie z oczekiwaniami.

W Polsce jesteśmy już od ponad 10-ciu lat, z biurem handlowym we Wrocławiu. Do dyspozycji naszych Klientów są dwa autoryzowane serwisy w Katowicach i w Warszawie oraz magazyn najbardziej rotujących urządzeń, części zamiennych i środków chemicznych w Łodzi.
Centrum pływackie Olimpiady w Atenach Niewątpliwie największym ostatnim sukcesem Dinotec jest wygrane współzawodnictwo z wszystkimi liczącymi się na świecie firmami z branży, będącymi oferentami technologii i urządzeń dla obiektów centrum pływackiego Letniej Olimpiady w Atenach w 2004 roku.
Nasza oferta to sprawdzone w praktyce produkty do dezynfekcji wody w każdym basenie i dla każdego Klienta. Do Państwa dyspozycji jest technika pomiarowo regulująca: dezynfektorów chloru i jego związków, tlenu aktywnego oraz innej chemii koniecznej do utrzymania aseptyki. Różnorodne filtry wraz ze złożami i automatyką, kompletne kompaktowe stacje uzdatniania wody do basenów prywatnych, urządzenia dozujące również koncentraty, urządzenia pomiarowe oraz małe "fabryki" najtańszego na rynku chloru (elektroliza membranowa) i dwutlenku chloru. Dla najbardziej wymagających dostarczamy lampy UV oraz generatory ozonu. Dla Klientów posiadających baseny, w naszej ofercie znajdują się odkurzacze podwodne do niecek basenowych, chemia technologiczna i specjalistyczna do utrzymania czystości w różnych miejscach basenu.

Oferta DINOTEC to również bezpłatne doradztwo oraz wykonanie projektu systemu uzdatniania wody, wraz z dostawą urządzeń.
Dinotec Consult Polska