Dinotec - perfekcyjna pielęgnacja wody
Dinotec Polska

Mapa strony

Dinotec Polska
Dinotec Polska
Aktualności Dinotec Polska:
Nowy adres naszej firmy:

Dinotec Polska s.c.
ul. J. Slowackiego 41
28-100 Busko Zdrój

Nowy numer telefonu:
(+48) 603 672 352

Nowe dane adresowe
 
Nowości:
Elektroliza membranowa - standard nowoczesnej pływalni
Elektroliza membranowa - standard nowoczesnej pływalniTo warto wiedzieć o elektrolizie membranowej:

1. Urządzenia oparte na zjawisku elektrolizy membranowej w znacznym stopniu, bo nawet 12-krotnie, mogą zmniejszyć koszty związane z zakupem podchlorynów.
2. Wytwarzany w procesie elektrolizy membranowej podchloryn sodu jest zawsze idealnie świeży, a przez to bardzo aktywny i czysty chemicznie, dzięki czemu nie wytwarzają się na basenie niektóre związki chloru związanego, powstające w przypadku stosowania podchlorynu technicznego.
3. Obsługa basenu nie musi magazynować podchlorynu sodu oraz ręcznie podłączać kanistrów z preparatem do systemów dozujących.
4. Brak konieczności organizowania przetargów na podchloryn, w których niska cena jest ważniejsza od jakości dostarczanego produktu. Dzięki temu następuje znaczne obniżenie kosztów transportu i uniezależnienie się od rynku dostawców.
5. Sól do urządzenia jest produkowana i dostępna w Polsce. Dokładna specyfikacja soli oraz woda wodociągowa wyklucza obecność innych niepożądanych w wodzie basenowej substancji.
6. Niskie stężenie w przypadku podchlorynu sodu jest jego naturalnym stabilizatorem, a jednocześnie jego połączenie z wodą basenową nie powoduje gwałtownego podniesienia pH wody, przez co basen potrzebuje mniejszej ilości kwaśnego regulatora pH.
7. Urządzenia oparte na zjawisku elektrolizy membranowej mogą dostarczać podchloryn sodu zarówno dla stacji uzdatniania wody pitnej, jak i basenowej, a także dla przemysłu.

Dowiedz się więcej z naszego artykułu.

Powrót...