Dinotec - perfekcyjna pielęgnacja wody
Dinotec Polska

Mapa strony

Publikacje
AquaTouch+ - innowacyjna technika pomiarowo - regulująca dla Twoich basenów
Precyzja i oszczędność z systemem Net+
Elektroliza membranowa - standard nowoczesnej pływalni
Jak znaleźć odpowiedni produkt? - z przewodnikiem Dinotec to bardzo proste!
Baseny na... EURO 2012!
Czysta przyjemność
Woda jak kryształ
AquaTouch+ - innowacyjna technika pomiarowo - regulująca dla Twoich basenów
System AquaTouch+ należy do nowej generacji urządzeń pomiarowo-regulujących i dozujących chemię konieczną do funkcjonowania basenu. Skonstruowane na bazie najnowocześniejszych technologii cyfrowych urządzenie łączy w jeden system funkcjonalność, nowoczesną technikę pomiarowo-regulującą i dozującą, intuicyjną obsługę oraz dzięki Internetowi dostęp do niego osób powołanych w dowolnej chwili i z dowolnego miejsca.
Pobierz cały artykuł... aquatouch.pdf
Precyzja i oszczędność z systemem Net+
System Net+ to nie tylko precyzja i łatwość w użytkowaniu, ale także – a może przede wszystkim – duża oszczędność czasu i pieniędzy.
Net+ jest w zasadzie rozwinięciem systemu AquaTouch. Dzięki niemu możemy zarządzać nie tylko chemią basenową, ale także wszystkimi urządzeniami wymagającymi regulacji i sterowania np. pracą pomp obiegowych, oświetleniem niecki oraz hali basenu, płukaniem filtrów, pracą wszystkich atrakcji basenowych, grzaniem wody, wentylacją, czy klimatyzacją.
Pobierz cały artykuł... dinotecnet_plus.pdf
Elektroliza membranowa - standard nowoczesnej pływalni
W Polsce do dezynfekcji wody basenowej stosuje się najczęściej podchloryn sodu. Wszystkie dostępne w handlu podchloryny sodu, zarówno stabilizowane zachodnie, jak i krajowe, pochodzące prosto z zakładów chemicznych, są mieszaninami tego związku chemicznego z substancjami hamującymi jego bardzo szybki rozpad lub posiadają w sobie zanieczyszczenia poprodukcyjne. Nowoczesny basen potrzebuje wyłącznie podchlorynu sodu, którego idealnie czystej postaci dostarcza wyłącznie elektroliza membranowa.
Pobierz cały artykuł... elektroliza.pdf
Jak znaleźć odpowiedni produkt? - z przewodnikiem Dinotec to bardzo proste!
Planują Państwo budowę basenu? Nasz przewodnik pozwoli Państwu szybko i bez problemów znaleźć odpowiednie produkty uzdatniania wody. Niezależnie od rodzaju obiektu (basen, whilrpool), rodzaju uzdatniania wody (chlor, tlen aktywny) czy wielkości obiektu nasz przewodnik wskaże Państwu odpowiedni produkt.
Tworząc przewodnik braliśmy pod uwagę osobiste preferencje przyszłego użytkownika basenu, w zależności od których podzieliliśmy produkty na kategorie: ekonomiczność, komfort i wysoka jakość.
Pobierz cały artykuł... Przewodnik.pdf
Baseny na... EURO 2012!
Wygraliśmy! Wraz z Ukrainą zorganizujemy największą sportową imprezę świata zaraz po igrzyskach olimpijskich i piłkarskim mundialu. Zapewni to dalsze ożywienie gospodarcze Polski. Powstaną supernowoczesne stadiony, drogi dojazdowe, ale także - co powinno ucieszyć branże baseniarską - całe zaplecze hotelowe, basenowe, wellness&spa... To oczywiście szansa na dalszą integrację z Europą.
Pobierz cały artykuł... plywalnie_dinotec.pdf
Czysta przyjemność
Prywatny basen, zarówno ten w domu, jak i w ogrodzie, powoli przestaje być luksusem. Warto jednak pamiętać, że wybudowanie go to tylko początek - trzeba jeszcze o niego dbać.
Pobierz cały artykuł... czysta_przyjemnosc.pdf
Woda jak kryształ
W każdym niemal SPA i hotelu czekają na gości minibaseny i wanny z hydromasażem. Coraz więcej jest basenów prywatnych. Aby jednak kąpiel dawała radość, trzeba zadbać o czystość wody.
Do niedawna za najlepszego pogromcę mikrobów i bakterii uchodził chlor. Jeśli chodzi o baseny publiczne, lokalne przepisy we wszystkich krajach europejskich i wielu na świecie wręcz narzucają dezynfekcję chlorową, nie pozostawiając żadnej alternatywy. Jednak osoby korzystające z kąpieli w bardziej kameralnych warunkach nie muszą już poddawać się dyktaturze chloru.
Pobierz cały artykuł... woda_jak_krysztal.pdf